بارگذاری...
لوگو اسکیپ‌می

گروه اسکیپ‌می

مجموعه اتاق ‌فرارهای اسکیپ‌می با همفکری و همکاری جمعی از فارغ‌التحصیلان مدرسه علامه حلی تهران از تاریخ 18/02/1395 کار خود را آغاز کرده است.بر اساس اساسنامه رسمی موسسه، در شاخه‌های طراحی، مشاوره و اجرای سرگرمی‌های فکری و گروهی فعالیت دارد و مجاز به اعطای نمایندگی به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی است.

اولین اتاق فرار ایران به نام فرار از زندان توسط تیم مجرب ما در تاریخ 02/03/1395 تأسیس شد.در حال حاضر سه شعبه با هفت بازی متفاوت و جذاب در مراکز تفریحی و تجاری استان‌های تهران و مازندران فعال هستند.

مفتخر هستیم که تمامی اتاق‌ فرارها و فضای شعب اسکیپ‌می کاملاً توسط گروه جوان و خلاق مجموعه طراحی، ساخت و اجراشده است.

فعالیت‌های اسکیپ‌می

علاوه بر اتاق‌ فرارها، رویدادها (Events)، مسابقات، برگزاری جشن‌ها و بازی‌های آنلاین نیز از فعالیت‌های موسسه است.

گروه ما باسابقه‌ای درخشان در برگزاری مسابقات مختلف و رویدادهایی نظیر جشن آغاز سال تحصیلی در مدارس ممتاز و دانشگاه‌های برتر کشور پیشتاز در این صنعت نو پایه در کشور است.

برگزاری سرگرمی‌های واقعی و حقیقی برای کارمندان برخی شرکت‌های داخلی و خارجی و همچنین اجرای سرگرمی‌های گروهی در مراکز تجاری از فعالیت‌های موسسه می‌باشد.

علاوه‌ بر سرگرمی‌های حقیقی گروه ما کارنامه چشم‌گیری درزمینه برگزاری معماها و بازی‌های روایتی چندگزینه‌ای (Multi choice Narrative Games) در دنیای مجازی نیز دارد.

کلید اتاق فرار

چرا اتاق‌ فرارهای اسکیپ‌می؟

کیفیت و جذابیت سرگرمی‌های فکری و گروهی وابسته به طراحی، ساخت و اجرا آنهاست . داستان (سناریو)، درون‌مایه (تِم)، درجه سختی، سخت‌افزار و نرم‌افزارهای استفاده‌شده در اتاق فرار تنها چند عامل تأثیر گذار در کیفیت سرگرمی‌های فکری و گروهی هستند.اسکیپ‌می با بیش از چهار سال تجربه در تلاش هست تا با بهره‌گیری از موضوعات روز علمی، تاریخی و مذهبی بازی‌هایی مناسب برای گروه‌ها و سلایق مختلف مشتریان طراحی کند.با توجه به این موضوع سطح اطلاعات عمومی مخاطبان در زمینه‌های علمی، فرهنگی، هنری، تاریخی و … ارتقاء می‌یابد.

بر اساس این مهم که راحتی و سهولت مشتریان در اولویت تیم اسکیپ‌می بوده و هست، همواره در انتخاب مکان ساخت و افتتاح شعبه سعی بر این داشتیم تا فضایی که امکان طراحی چندین بازی اتاق فرار را داشته انتخاب و آماده کنیم .

هدف اسکیپ‌می

هدف مجموعه اتاق فرارهای اسکیپ‌می به‌عنوان اولین مؤسس اتاق فرار در ایران ترغیب هرچه بیشتر مردم به بازی‌ها و سرگرمی‌های حقیقی و واقعی همگام با دنیاست.

تمام فعالیت‌های ما در راستای ایجاد سرگرمی‌های حقیقی و مجازی چالش‌برانگیز، سوق گروه‌های سنی مختلف به همکاری با یکدیگر برای حل کردن معماهای فکری توأم با سرگرمی و تفریح است.

این همکاری گروهی برای رسیدن به  هدف واحد بازی‌ها و سرگرمی‌ها باعث بهبود عملکرد درون‌سازمانی و حتی خانواده‌ها می‌شود.

مجموعه اتاق ‌فرارهای اسکیپ‌می با تنوع گسترده‌ در درون‌مایه و ژانر بازی‌ها این امکان را فراهم آورده‌ است تا بدون در نظر گرفتن اختلاف سنی، والدین و فرزندان با همفکری هم به‌عنوان یک گروه از بازی‌ها لذت ببرند و کانون خانواده‌ها ‌تقویت شود.

 

مشتری‌مداری اسکیپ‌می

پاسخگویی 24 ساعته

مشتریان شعب مجموعه اتاق‌ فرارهای اسکیپ‌می به‌صورت مجازی می‌توانند در تمام مدت شبانه‌روز با ما در ارتباط باشند.

مجموعه ما با در اختیار گذاشتن وب‌سایتی کامل و جامع این امکان را برای مخاطبان خود فراهم کرده است تا هر مشتری اطلاعات‌ کامل از تمامی شعب و بازی‌های مجموعه را بدست آورد . همچنین با چند مرحله ساده بتواند روزها و زمان‌بندی‌های قابل حضور را مشاهده و درنهایت آن را قطعی کند.

از دیگر مزایای وب‌سایت مجموعه، مقالات به‌روز و جالبی درزمینه اتاق‌ فرار و موضوعات مرتبط می‌باشد که مخاطبان مشتاق را می‌تواند سیراب کند.

در بستر برنامه‌های دنیای مجازی هم مانند اینستاگرام قابلیت ارائه توضیحات گسترده فراهم است.

همکاران شعب مجموعه ما به‌صورت حضوری و تلفنی نیز با صبوری کامل پاسخگوی سؤالات مشتریان عزیز هستند.

باشگاه مشتریان

در دورانی که تفریح کردن گروهی مقوله‌ای هزینه‌بر است از طرفی امری ضروری برای استحکام پیوند بین گروه دوستان و خانواده و همچنین بالا بردن روحیه و انرژی مثبت هست، اسکیپ‌می با ایجاد باشگاه مشتریان قدمی کوچک در کاهش این هزینه‌ها برداشته است.

پیش‌قدم در نوآوری و به‌روزرسانی

در عصر ارتباطات و اطلاعات و همچنین با توجه به افزایش ضریب هوشی نسل‌های جدید اسکیپ‌می تمام تلاش خود را می‌کند تا با استانداردهای اتاق فرارهای روز دنیا و حتی فراتر پیش برود.

مجموعه اتاق فرارهای خود را گسترش دهد و بازی‌هایی با درجه سختی‌های مختلف و متنوع طراحی کند. از ابزارهای فیزیکی ویژه مانند قفل‌ها، پازل‌های مکانیکی و آزمایش‌های شیمیایی گرفته تا معماهای فکری و هوشی منحصر‌به‌فرد.

مجموعه اتاق فرارهای اسکیپ‌می قطعاً با پشتوانه و حمایت مشتریان عزیز به راه خود، پرقدرت و باانرژی ادامه می‌دهد. در راستای ارتباط نزدیک‌تر و استفاده از نظرات و انتقادهای مخاطبان برای عملکرد بهتر مجموعه سیستم نظرسنجی ویژه‌ای بکار می‌برد تا رضایت هرچه بیشتر گروه‌ها و مشتریان را جلب نماید.