درباره ما - EscapeMe

موسسه سرگرمی‌های هوشمند اسرارآمیز با همفکری و همکاری جمعی از فارغ التحصیلان مدرسه علامه حلی تهران از تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ کار خود را آغاز کرده است. بر اساس اساسنامه رسمی، موسسه در شاخه های طراحی، مشاوره و اجرای سرگرمی‌های فکری و گروهی فعالیت دارد و مجاز به همکاری و اعطای نمایندگی به کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی می باشد.

اهداف موسسه

-آشنا کردن مردم با بازیهای غیرمجازی.

-دور کردن کودکان و جوانان از فضای مجازی.

-ترغیب سنین مختلف جامعه به حل معماهای فکری.

-آشنا کردن مخاطبان با موضوعات فرهنگی، علمی، تاریخی و مذهبی.

-ایجاد نیاز و تشویق به همفکری و همکاری گروهی.

-ایجاد محیطی مناسب برای تقویت کانون خانواده.

-از بین بردن اختلاف سنی والدین و فرزندان در طراحی.

– بهبود عملکرد سازمانی با سرگرمی های فکری و گروهی.

فعالیت های موسسه

-اجرا و برنامه ریزی

رویدادها(ایونت)، مسابقات(چلنج) و جشن ها از جمله فعالیت‌های موسسه می باشند. گروه طراحی و اجرایی ما با سابقه‌ای درخشان در برگزاری مسابقات در مدارس ممتاز و دانشگاه‌های برتر کشور پیشتاز در این صنعت نو پایه در کشور است. برگزاری سرگرمی‌های واقعی و حقیقی برای کارمندان برخی از شرکت های معتبر داخلی و خارجی و اجرای سرگرمی‌های گروهی در مجتمع‌های تجاری بخش دیگری از فعالیت‌های موسسه می باشند.

-اتاق‌های فرار

اولین اتاق فرار، سال ۲۰۰۷ در کشور ژاپن تاسیس شد. پس از استقبال پر شور خانواده‌ها و جوانان در سراسر دنیا از این سرگرمی نوین و خلاقانه، اولین اتاق فرار در ایران توسط تیم مجرب ما در تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ تاسیس گردید. تیم اتاق فرار ما با تجربه بیش از دو سال در زمینه طراحی، ساخت، اجرا و بازاریابی این صنعت پرطرفدار، آماده همکاری با تمامی علاقه‌مندان است.

-طراحی و ساخت

کیفیت و جذابیت سرگرمی‌های فکری و گروهی وابسته به طراحی و ساخت آنها است. داستان(سناریو)، درون مایه(تم)، درجه سختی، سخت افزارها و نرم افزارها تنها چند عامل تاثیر گذار در کیفیت و جذابیت سرگرمی‌های فکری و گروهی هستند. طراحان بازی ما در تلاش هستند با بهره‌گیری از موضوعات علمی، تاریخی و مذهبی بازی‌هایی مناسب برای گروه‌های مختلف مخاطبان طراحی کنند.