درباره‌ی ما

مجموعه اسکیپ‌می با همفکری و همکاری جمعی از فارغ التحصیلان مدرسه علامه حلی تهران از تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ کار خود را آغاز کرده است. بر اساس اساسنامه رسمی، موسسه در شاخه های طراحی، مشاوره و اجرای سرگرمی‌های فکری و گروهی فعالیت دارد و مجاز به همکاری و اعطای نمایندگی به کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی می باشد.

فعالیت‌های موسسه

اجرا و برنامه ریزی

رویدادها(ایونت)، مسابقات(چلنج) و جشن ها از جمله فعالیت‌های موسسه می باشند. گروه طراحی و اجرایی ما با سابقه‌ای درخشان در برگزاری مسابقات در مدارس ممتاز و دانشگاه‌های برتر کشور پیشتاز در این صنعت نو پایه در کشور است. برگزاری سرگرمی‌های واقعی و حقیقی برای کارمندان برخی از شرکت های معتبر داخلی و خارجی و اجرای سرگرمی‌های گروهی در مجتمع‌های تجاری بخش دیگری از فعالیت‌های موسسه می باشند.

اتاق‌های فرار

اولین اتاق فرار، سال ۲۰۰۷ در کشور ژاپن تاسیس شد. پس از استقبال پر شور خانواده‌ها و جوانان در سراسر دنیا از این سرگرمی نوین و خلاقانه، اولین اتاق فرار در ایران توسط تیم مجرب ما در تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ تاسیس گردید. تیم اتاق فرار ما با تجربه بیش از دو سال در زمینه طراحی، ساخت، اجرا و بازاریابی این صنعت پرطرفدار، آماده همکاری با تمامی علاقه‌مندان است.

طراحی و ساخت

کیفیت و جذابیت سرگرمی‌های فکری و گروهی وابسته به طراحی و ساخت آنها است. داستان(سناریو)، درون مایه(تم)، درجه سختی، سخت افزارها و نرم افزارها تنها چند عامل تاثیر گذار در کیفیت و جذابیت سرگرمی‌های فکری و گروهی هستند. طراحان بازی ما در تلاش هستند با بهره‌گیری از موضوعات علمی، تاریخی و مذهبی بازی‌هایی مناسب برای گروه‌های مختلف مخاطبان طراحی کنند.

اهداف موسسه

-آشنا کردن مردم با بازیهای غیرمجازی.

-دور کردن کودکان و جوانان از فضای مجازی.

-ترغیب سنین مختلف جامعه به حل معماهای فکری.

-آشنا کردن مخاطبان با موضوعات فرهنگی، علمی، تاریخی و مذهبی.

-ایجاد نیاز و تشویق به همفکری و همکاری گروهی.

-ایجاد محیطی مناسب برای تقویت کانون خانواده.

-از بین بردن اختلاف سنی والدین و فرزندان در طراحی.

– بهبود عملکرد سازمانی با سرگرمی های فکری و گروهی.