میدان فلسطین

فرار از زندان I

کلاسیک‌ترین بازی اتاق فرار در ایران

شما و گروهتان در دام بدخواهان گرفتار شده‌است ، شما به صورت ناخواسته در تله جرمی سخت گیر افتاده‌اید و برای شما حکم اعدام بریده‌اند. حکم قاضی قاطع است و تغییر نخواهد کرد. اما رئیس زندان نمی‌تواند وجدانش را راضی کند که شما اعدام شوید. از همین رو به شکلی نامحسوس راه فراری برای شما و گروهتان طراحی کرده است.نگهبان اندکی سر به هوا است و اگر در هنگام حضور او همه چی را عادی جلوه دهید ، متوجه فرار شما نخواهد شد!
قبل از شما افراد زیادی اینجا بودند، آیت‌الله مدرس، آقا تختی، میرزا کوچک‌خان جنگلی و …، اما هدف شما مشخص است، هدف گروه شما پیدا کردن کلید خروج است، تا بتوانید از زندانی که به اشتباه در آن گیر افتاده‌اید فرار کنید، نبرد شما نبرد حق و باطل است !!

پیدا کردن کلید خروج!! زمان اجرای حکم یک ساعت دیگر است بنابرا‌ین شما و گروهتان تنها شصت دقیقه برای پیدا کردن راه فرار از این زندان مخوف و مرموز زمان دارید

اوستا، سهیل، امیرحسین، محسن،ساجده1، ساجده2 و ا

هجدهم اسفندِ 95

0 دقیقه

4-6

6.5/10
نفری 0 تومان

فرار از مدرسه-زنگ هنر

تجربه شاگردی استاد دالی در لذت‌بخش‌ترین بازی اتاق فرار در ایران

استاد زنگ هنر کسی نیست به جز استاد بزرگ سالوادور دالی! استاد دالی طرفداران و مریدان زیادی دارند و همه دانشجویان خواهان حضور و فیض بردن از تک‌تک لحظات در کلاس‌های ایشان هستند. ولی از آنجایی که این نقاش و هنرمند اسپانیایی فکر می‌کند همه دانشجویان لیاقت داشتن وی را به عنوان استاد خود ندارند، نظر وی بر احراز صلاحیت دانشجویان است. از همین رو بازی‌ای را برای جلسه اول ترم جدید طراحی کرده است تا بدینوسیله بتواند تنها دانشجویان باهوش و با لیاقت را به شگردی خود قبول کند.
او از طرفدانش خواسته است تا گروه‌های چهار الی شش نفره تشکیل داده و ثبت‌نام کنند. زمان موعود فرا رسیده است، شما و گروهتان وارد کلاس می‌شوید، همه چیز همانند نقاشی‌های استاد دالی سورئال است، هیچ چیز به حالت عادی کار نمی‌کند، قبولی شما در گرو همین هفتاد دقیقه است!

پیدا کردن عدد طلایی !! برای قبولی در آزمون استاد دالی، شما و گروهتان تنها هفتاد دقیقه زمان دارید.

اوستا، سهیل، امیرحسین،امیرعباس و اشکان

هشتم شهریورِ 95

0 دقیقه

4-6

7.5/10
نفری 0 تومان

فرار از زندان II

سخت‌ترین بازی اتاق فرار در ایران

دو سال پس از فرار شما و گروهتان از زندان، پلیس توانسته است گروه شما را بار دیگر بازداشت کند، ولی این بار از شما و گروهتان در دو سلول متفاوت محافظت می‌کنند. از طرفی پس از اتفاقات دو سال پیش رئیس و نگهبان زندان عوض شده‌اند، و افراد جدید زندان افرادی عبوس و سخت‌گیر هستند.
سلول‌هایی که شما و هم‌گروهی‌هایتان در آن‌ها قرار گرفته‌اید کاملا مشابه است، شما نمی‌توانید حتی همدیگر را ببینید، ولی صدای ضعیفی از سلول دیگر می‌توانید بشنوید! این سلول‌ها از امنیت بالایی برخوردار هستند و دیوارهای آهنین دارند و این یعنی تلاش و کوشش بیشتر. رئیس و نگهبان زندان در جلسه‌ی مهمی در مورد چگونگی اجرای حکم شما حضور دارند و این بهترین فرصت برای فرار است، شما ابتدا می‌بایست راهی برای رسیدن به سلول دیگر پیدا کنید و سپس به کمک گروهتان درب خروج را باز کنید!!

هدف نهایی بازی فرار از زندان آهنین است!! زمان اجرای حکم 70 دقیقه دیگر است، بنابرا‌ین شما و گروهتان تنها 70 دقیقه برای پیدا کردن راه فرار از این زندان مخوف و مرموز زمان دارید.

اوستا، سهیل، امیرحسین، محسن،ساجده1، ساجده2 و ا

هجدهم اسفندِ 95

0 دقیقه

4-8

9/10
نفری 0 تومان

چگونه؟

بازی مورد نظر خود را از طریق وبسایت و یا تلفن رزرو کنید

لطفا پانزده دقیقه زودتر برای توضیحات و آماده سازی اینجا باشید

فضای بازی از قبل با تم، سناریو و معماهایی مربوط، آماده شده است

تنها زمان محدودی برای پیدا کردن و حل کردن معماها دارید

فرار کنید، عکس یادگاری بگیرید و از آزادی لذت ببرید

میدان فلسطین

آدرس

تهران, میدان فلسطین,خیابان طالاقانی غربی, نبش خیابان سرپرست, جنب بانک صادرات ایران, پلاک ۵۲۸،طبفه دوم، EscapeMe

تلفن

021-66174415