خیابان دولت

فرار از زندان I

کلاسیک‌ترین بازی اتاق فرار در ایران

شما و گروهتان در دام بدخواهان گرفتار شده‌است ، شما به صورت ناخواسته در تله جرمی سخت گیر افتاده‌اید و برای شما حکم اعدام بریده‌اند. حکم قاضی قاطع است و تغییر نخواهد کرد. اما رئیس زندان نمی‌تواند وجدانش را راضی کند که شما اعدام شوید. از همین رو به شکلی نامحسوس راه فراری برای شما و گروهتان طراحی کرده است.نگهبان اندکی سر به هوا است و اگر در هنگام حضور او همه چی را عادی جلوه دهید ، متوجه فرار شما نخواهد شد!
قبل از شما افراد زیادی اینجا بودند، آیت‌الله مدرس، آقا تختی، میرزا کوچک‌خان جنگلی و …، اما هدف شما مشخص است، هدف گروه شما پیدا کردن کلید خروج است، تا بتوانید از زندانی که به اشتباه در آن گیر افتاده‌اید فرار کنید، نبرد شما نبرد حق و باطل است !!

پیدا کردن کلید خروج!! زمان اجرای حکم یک ساعت دیگر است بنابرا‌ین شما و گروهتان تنها شصت دقیقه برای پیدا کردن راه فرار از این زندان مخوف و مرموز زمان دارید

اوستا، سهیل، امیرحسین و اشکان

دوم خردادِ 95

0 دقیقه

4-6

6.5/10
نفری 0 تومان

سفر به ماه

زیباترین بازی اتاق فرار در ایران

آپولو ۱۱ از ماموریت های پروژه آپولو بوده که منجر به فرود انسان بر روی کره ماه شد .
۳ فضانورد به ماه سفر کردند .آنها برای بازگشت به زمین به مشکلی برخوردند به همین دلیل ناسا برای کمک به آنها، تعمیر سفینه و بازگرداندن فضانوردان به زمین از شما درخواست کمک میکند . بعد از رسیدن به ماه شما به دنبال فضانوردان هستید . شما فقط ۶۰ دقیقه فرصت دارید قبل از تمام شدن اکسیژن‌تان سفینه را راه اندازی کنید و به زمین برگردید.

کمک به فضا نوردان آپولو ۱۱ و راه اندازی سفینه به سمت زمین

اوستا،امیرعباس، ایمان،ساجده۲

بیستم مهر 97

0 دقیقه

4-6

7/10
نفری 0 تومان

فرار از مدرسه -زنگ هنر

تجربه شاگردی استاد دالی در لذت‌بخش‌ترین بازی اتاق فرار در ایران

استاد زنگ هنر کسی نیست به جز استاد بزرگ سالوادور دالی! استاد دالی طرفداران و مریدان زیادی دارند و همه دانشجویان خواهان حضور و فیض بردن از تک‌تک لحظات در کلاس‌های ایشان هستند. ولی از آنجایی که این نقاش و هنرمند اسپانیایی فکر می‌کند همه دانشجویان لیاقت داشتن وی را به عنوان استاد خود ندارند، نظر وی بر احراز صلاحیت دانشجویان است. از همین رو بازی‌ای را برای جلسه اول ترم جدید طراحی کرده است تا بدینوسیله بتواند تنها دانشجویان باهوش و با لیاقت را به شگردی خود قبول کند.
او از طرفدانش خواسته است تا گروه‌های چهار الی شش نفره تشکیل داده و ثبت‌نام کنند. زمان موعود فرا رسیده است، شما و گروهتان وارد کلاس می‌شوید، همه چیز همانند نقاشی‌های استاد دالی سورئال است، هیچ چیز به حالت عادی کار نمی‌کند، قبولی شما در گرو همین هفتاد دقیقه است!

پیدا کردن عدد طلایی !! برای قبولی در آزمون استاد دالی، شما و گروهتان تنها هفتاد دقیقه زمان دارید.

اوستا، سهیل، امیرحسین،امیرعباس و اشکان

اول اردیبهشت 98

0 دقیقه

4-6

7.5/10
نفری 0 تومان

سرقت از بانک

زیباترین بازی اتاق فرار در ایران

شما و گروهتان به عنوان سارقینی حرفه‌ای و سابقه دار در تاریخ ۲۵ جولای وارد یکی از معتبرترین بانک‌های ارزی خاورمیانه می‌شوید؛ این بانک دارای موجودی ۱۵ شمش طلا، ۱۰۰۰ دلار و ۷۰۰۰ یورو است. شما و گروهتان فقط ۶۰ دقیقه فرصت دارید موجودی پنهان بانک را پیدا کنید و آن را سرقت کنید. در هنگام ورود شما اشتباهی مرتکب می‌شوید و نتیجه آن روشن شدن آژیر بانک است؛ شما از لحظه ورودتان تنها پانزده دقیقه فرصت دارید که آژیر خطر را قطع کنید و به سرقت خود ادامه دهید. در غیر این صورت پلیس وارد بازی می شود و شما و گروهتان را دستگیر می‌کند، ولی در صورت خاموش کردن آژیر، تا سر رسیدن پلیس شما چهل و پنج دقیقه بیشتر فرصت خواهید داشت.

پیدا کردن پول و شمش بیشتر و سرقت آنها !! شما و گروهتان تنها شصت دقیقه برای حل معماها و سرقت از این بانک فرصت دارید.

اوستا،امیرعباس، ایمان، سهیل و اشکان

دوم اسفندِ 96

0 دقیقه

4-6

8/10
نفری 0 تومان

چگونه؟

بازی مورد نظر خود را از طریق وبسایت و یا تلفن رزرو کنید

لطفا پانزده دقیقه زودتر برای توضیحات و آماده سازی اینجا باشید

فضای بازی از قبل با تم، سناریو و معماهایی مربوط، آماده شده است

تنها زمان محدودی برای پیدا کردن و حل کردن معماها دارید

فرار کنید، عکس یادگاری بگیرید و از آزادی لذت ببرید

خیابان دولت

آدرس

 خیابان شریعتی .بعد از خیابان دولت(شهید کلاهدوز) . پلاک ۱۵۹۴-۱۵۹۶، طبقه دوم ،EscapeMe

تلفن

021-22007162